Bridgestone Ecopia

       Naudojant naująją padangą „Ecopia H002“ yra pasiekiamas geriausias klasėje degalų sąnaudų efektyvumas vairuojamųjų padangų, varantiesiems ratams skirtų padangų, priekabų padangų kombinacijoje, kuriai yra taikoma ES žymėjimo A-A-A klasė. Naudojant naująsias padangas „Ecopia“ ant valdomųjų, varomųjų ir priekabos ašių vidutinio ilgų nuotolių transporto priemonių parko metinės išlaidos degalams galėtų sumažėti daugiau kaip 200 000 eurų, taip pat iki 546 tonų per metus sumažėtų šių transporto priemonių išmetamo CO2 kiekis.       

       Be to, kad padeda sumažini degalų sąnaudas, naujausios kartos „Ecopia“ padangos taip pat yra skirtos tam, kad sunkvežimiai patikimai važiuotų ir vairuotojai išliktų saugūs ypatingai sudėtingomis šlapio oro sąlygomis. Padangos užtikrina geriausią klasėje trauką važiuojant šlapia kelio danga, pralenkdamos visų konkurentų siūlomas padangas ir jų garantuojamas savybes. Tai, atlikus bandymus, įrodė bendrovė TÜV SÜ. Naujoji padanga „Ecopia“ taip pat buvo puikiai įvertinta, kaip padanga, kuri užtikrina puikų sukibimą su šlapia kelio danga vairuojamųjų padangų, varantiesiems ratams skirtų padangų, priekabų padangų kombinacijoje, kuriai yra taikoma ES žymėjimo B-B-B klasė.       

       Be to, kad yra tinkamos naudoti šlapio oro sąlygomis, naujosios kartos padangos „Ecopia“ puikiai tinka naudoti žiemą kaip vienintelės padangos, skirtos tolimųjų nuotolių transporto priemonėms, kurios yra žymimos ženklais „3PMSF“ ir „M+S“. Tai reiškia, kad asortimentas atitinka visoje Europoje galiojančius teisės aktus dėl žiemos sąlygų ir su tuo susijusių reikalavimų, todėl transporto priemonės gali patogiai ir be didesnių rūpesčių važiuoti ištisus metus.       

       Naujosios kartos padangos „Ecopia“ taip pat buvo sertifikuotos jas pažymint TÜV SÜD padangų bandymo ženklu kaip kokybiškos ir saugios padangos. Šis aukštas įvertinimas taikomas kiekvienai atskirai padangai: vairuojamajai padangai, varantiesiems ratams skirtai padangai, priekabų padangai.       

  

Prekyba ir
konsultacijos

+370 5 231 1288
+370 620 13933
ratai@melga.lt

Klientai

Gamintojai